Wyjazdy zagraniczne – czerwiec 2017

Dodano: 02-06-2017

Czerwiec w naszej szkole to nie tylko zbliżający się koniec roku i intensywna nauka przed wystawieniem ocen, ale również liczne wyjazdy zagraniczne, realizowane prze uczniów i nauczycieli w ramach projektów i konkursów.

Już od końca maja 2017 – 4 uczniów odbywa czterotygodniowe staże w Hotelu de la Poste w Bouillon w Belgii; obecnie towarzyszy im, w roli opiekuna, pani dyrektor Elżbieta Świętoń. Staże realizowane są w ramach projektu „Kreatywny absolwent na rynku pracy” Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

W kolejnym tygodniu, w ramach projektu Erasmus+ „Old buildings – new technology”, panie Beata Kramp i Martyna Grzędzicka uczestniczyć będą w wizycie w Norwegii; zaś Dawid Lejk oraz pani Anna Ambros wyjeżdżają do Paryża na finał konkursu Oliviera Roellingera.