Wycieczka klasy I Technikum 2015/2016

Dodano: 20-05-2016

Sprawozdanie z wycieczki

Dnia 27 kwietnia 2016 roku klasa I Technikum wraz z wychowawcą panem Mariuszem Kocur i panią Kariną Socha pojechała na wycieczkę edukacyjną. Najpierw wybraliśmy się do ,,Centrum  Eksperyment” w Gdyni. Spędziliśmy miło czas, korzystając z różnych atrakcji. Wykonywaliśmy wiele ciekawych eksperymentów i zdobyliśmy wiedzę, która na pewno nam się przyda.

Następnie wyruszyliśmy do hotelu „Mercure” w Gdyni, który jest położony nad samym morzem, co dodaje uroku temu miejscu. Po hotelu oprowadzał  nas szef kuchni- pan Tomasz Kaniewski, który wspomniał również o historii hotelu. Następnie oprowadził nas po  salach konferencyjnych, magazynach oraz pokojach hotelowych. Poznaliśmy wiele miejsc w hotelu, do których normalnie gość, czy klient nie wchodzi. Pan Kaniewski przedstawił nam też techniki pracy, które stosują pracownicy. W hotelu łącznie pracuje 85 osób, w tym 14 w kuchni (9 z nich to kucharze).

Podczas tej wycieczki wspaniale się bawiliśmy i równie wiele nauczyliśmy.

 

Laura Piekarska i Beata Komkowska