STUDNIÓWKA KLAS MATURALNYCH 2016

Dodano: 12-02-2016

 STUDNIÓWKA KLAS MATURALNYCH 2016

Dnia 06.02.2016r. odbyła się studniówka klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie. Impreza została zorganizowana w Dworku Barwik w Pomieczynie. Uroczystość rozpoczęła się o godz.17.00, oficjalnym przemówieniem przedstawicieli klas czwartych zapraszającym do tradycyjnego polskiego tańca-poloneza. Następnie oficjalnego otwarcia balu studniówkowego dokonała Pani Dyrektor Elżbieta Świętoń. Wszyscy abiturienci oraz zaproszeni goście wznieśli toast za udaną zabawę. Po uroczystej kolacji odbyła się część artystyczna pt.: „SUPERJEDYNKI”. Podczas gali rozdania nagród, grono pedagogiczne na czele z Panią Dyrektor zostało obdarowane orderami. Potem rozpoczęła się zabawa, do której przygrywał zespół muzyczny „Milango”. Około godziny 22.00 wszyscy chętni zatańczyli belgijkę. W trakcie dobrej zabawy, o godzinie 23.00 na salę „wjechał” tort. Wszyscy uczestnicy balu bawili się do białego rana.

Dziękujemy organizatorom, rodzicom i przedstawicielom klas za zaangażowanie w organizację studniówki oraz wszystkim obecnym za szampańską zabawę.