Dzień Otwarty 2015

Dodano: 30-03-2015

images2W dniu 20.03.20151r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie zorganizowano Dzień Otwarty. Miał on na celu prezentację bogatego dorobku szkoły, jak również przybliżenie naszej placówki potencjalnym uczniom i ich rodzicom. W programie dnia swoją ofertę zaprezentowali nauczyciele i uczniowie. Były to: pokazy barmańskie, popisy kulinarne oraz krótkie scenki reklamujące bogatą ofertę zawodów: gastronomicznych, hotelarskich, mechanicznych i budowlanych
W tym dniu naszą szkołę odwiedzili liczni uczniowie gimnazjów. Gościliśmy również nauczycieli i rodziców. Dzięki współpracy wielu nauczycieli i uczniów nasza placówka rzetelnie zaprezentowała swoje atuty. Dzień Otwarty Szkoły był okazją do spotkania się z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów, do pokazania gościom panującego w szkole klimatu życzliwości, otwartości i akceptacji na indywidualność drugiego człowieka. Mamy nadzieję, iż główne założenie naszego przedsięwzięcia spełniły oczekiwania przybyłych i z wieloma z nich spotkamy się w nowym roku szkolnym, a zatem do zobaczenia we wrześniu.

Zdjęcia z Dnia Otwartego znajdziecie w poniższym linku:

 https://www.facebook.com/media/set/?set=a.806954536042049.1073741859.167379626666213&type=1