Dzień Edukacji Narodowej

Dodano: 13-10-2014

Dzień EdukacjiUroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w naszej szkole w piątek 10.10.2014r.

Jak zwykle przy tej okazji, pani Dyrektor nagrodziła nauczycieli i pracowników szkoły, zaś samorząd uczniowski, pod kierunkiem p. Kariny Socha, przygotował miłą część artystyczną. Tym razem był to koncert piosenek – dedykowanych poszczególnym nauczycielom – napisanych przez uczniów do melodii znanych przebojów. Całości dopełniała projekcja zdjęć naszych belfrów – niejednokrotnie pochodziły one ze szkolnych zbiorów archiwalnych.  Śmiechu było co niemiara. Uczniowie nie zawiedli swoją postawą, atmosfera była więc wyśmienita.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia (przygotowaną przez Zuzię Wansel), zamieszczoną w szkolnej Galerii (link na stronie głównej).

Prezentacja przygotowana przez uczniów dla nauczycieli (uwaga, niektóre zdjęcia archiwalne!):