Kolejny sukces sportowy uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Somoninie

Dodano: 15-04-2014

W indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się w ramach Licealiady Powiatowej w Przodkowie dnia  08.04.2014 r. wśród dziewcząt bezkonkurencyjna po raz drugi z rzędu (wygrała również w zeszłym roku szkolnym) była Paulina Wydrowska. Wyprzedziła wszystkie rywalki i z dużą przewagą jako pierwsza przekroczyła linię mety. Druga nasza reprezentantka -Zosia Rzeszutek zajęła X miejsce.                                                       

W biegu chłopców  naszą szkołę reprezentowało dwóch zawodników:  Seweryn Stencel i Dawid Klejna, którzy również spisali się bardzo dobrze. Seweryn zajął V miejsce, a Dawid był siódmy. Wyniki osiągnięte  przez Paulinę i Seweryna zostały nagrodzone. Otrzymali oni: za I miejsce- medal, drobny upominek i dyplom, a za V miejsce dyplom oraz prawo do reprezentowania Powiatu Kartuskiego  w Licealiadzie Wojewódzkiej.