Zajęcia pozalekcyjne w T i LO – 2013/2014

Dodano: 15-11-2013

Koła przedmiotowe

 

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Prowadzący

J. angielski

Poniedziałek

Środa

15.05-15.50

 

K. Kowalewski

Poniedziałki

(co dwa tygodnie – parzyste)

 

Wtorki

(co dwa tygodnie – nieparzyste)

8.50-9.35

 

 

 

8.00-8.45

B. Iwanek

Matematyka

Sobota

8.00 – 11.15

M. Dobke

Czwartek

15.05-15.50

M. Płotka

J. polski

Poniedziałek
Wtorek

8.00 – 8.45

 

J. Ducher

Poniedziałki

(co dwa tygodnie – nieparzyste)
 

Wtorki

(co dwa tygodnie –parzyste)

 

 

 

8.00-8.45

M. Konkel

J. niemiecki

Wtorek

(ostatni w miesiącu)

14.10 – 15.45

U. Tutkowska

Piątek

13.25-14.10

A. Grzędzicka

Biologia

Piątek

8.00-8.45

K. Herzberg

Piątek

14.15-15.00

M. Petta-Herbasz

Geografia

Piątek

 

Sobota

(co dwa tygodnie – parzysta)

8.00-8.45

 

11.15-12.45

A. Krokocka

Informatyka, Technika pracy biurowej i Obsługi informatycznej

Poniedziałek

15.05-15.50

R. Kąkol

Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem, zasady żywienia

Poniedziałek

15.05-15.50

R. Gucia

 

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminów

 

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Prowadzący

Zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe

– zawód: Technik hotelarstwa

Poniedziałek

(co dwa tygodnie – parzyste)

 

Wtorek

(co dwa tygodnie – parzyste)

8.00-8.45

 

 

 

14.15-15.00

B. Kramp

Zajęcia przygotowujące uczniów klasy IV T do zewnętrznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe

– zawód:Technik organizacji usług gastronomicznych

Sobota

(raz w miesiącu)

8.00-13.00

K. Socha

A. Sędkowska

Kółko chemiczne dla uczniów przygotowujące do egzaminu maturalnego

Wtorek

(co dwa tygodnie – parzyste)

14.15-15.00

J. Dunst

Zajęcia przygotowujące do zewnętrznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe

– zawód: Technik hotelarstwa/Technik organizacji usług gastronomicznych

Wtorek

 

 

Czwartek

(pierwszy w miesiącu)

13.25-14.10

 

 

15.00-15.50

K. Brylowska

 

Zajęcia przygotowujące do konkursów

 

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Prowadzący

Zajęcia przygotowujące uczniów do występu pt. „Gwiżdże”

Wtorek

14.15-15.00

A. Witos

Zajęcia z edukacji dla bezpieczeństwa i wiedzy o Pomorzu

Czwartek

8.00 – 8.45

R. Zieliński

Zajęcia przygotowujące uczniów do konkursu „Kaszubskie Jestku”

Spotkania według potrzeb

——————

A. Sedkowska

Zajęcia przygotowujące uczniów do Pikniku Kaszubskiego

Spotkania według potrzeb

——————

A. Sędkowska

 

Sekcje sportowe

 

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Prowadzący

Sekcja halowej piłki nożnej chłopców

Czwartek

(co dwa tygodnie – parzyste)

18.30-20.00

T. Pytka

Sekcja piłki siatkowej

Czwartek

(co dwa tygodnie)

 

15.15-16.00

 

M. Jancen

Sekcja koszykówki dziewcząt

Czwartek

(co dwa tygodnie)

15.15-16.00

M. Kocur

 

Rozwój zainteresowań uczniów

 

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Prowadzący

Warsztaty muzyczne

Środa-Piątek

(16-18.10.2013r.)

————

 

M. Lange

Warsztaty teatralne

Co drugą sobotę

(począwszy od 9.11.2013r.)

10:00-11:30

J. Ducher,

M. Urban

Warsztaty fotograficzne

Spotkania według odrębnego harmonogramu

M. Puzdrowski

 

Spotkania w bibliotece

Poniedziałek

8.00 – 9.30

H. Penkowska

Koło młodego chrześcijanina

Środa

15.00-15.45

A. Tybusz

 

Zajęcia w ramach projektów

 

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Prowadzący

Udział uczniów w projekcie gastronomicznym Lokalnej Grupy Rybackiej

Spotkania według potrzeb

A. Sędkowska

Udział uczniów w działaniach w ramach Wielostronnego Projektu Partnerskiego Comenius pt.: „Nauka i sztuka jako najlepsi ambasadorzy wartości narodowych w Europie”

Spotkania według potrzeb

W. Szwaba

Udział uczniów w przygotowaniu językowym w ramach Projektu mobilności Leonardo da Vinci pt.: „Możliwości rozwoju kompetencji XXI wieku wobec oczekiwań rynku pracy”

j. angielski

– realizacja 30 godzin według odrębnego harmonogramu w marcu, kwietniu i maju

————–

j. francuski

– 20 godzin

– spotkania według odrębnego harmonogramu w marcu, kwietniu i maju

————–

Udział uczniów w przygotowaniu kulturowym w ramach Projektu mobilności Leonardo da Vinci pt.: „Możliwości rozwoju kompetencji XXI wieku wobec oczekiwań rynku pracy”

 

– realizacja 20 godzin według odrębnego harmonogramu w marcu, kwietniu i maju

————–

Udział uczniów w działaniach w ramach Projektu „Dobry kurs na edukację”

Kurs kelnerski

(spotkania według odrębnego harmonogramu)

 

Uniwersytet EUR

 

Kurs barmański i baristy

(spotkania według odrębnego harmonogramu)

 

Uniwersytet EUR

Kurs języka angielskiego – zawodowego

(spotkania według odrębnego harmonogramu)

S. Woelke

Kurs języka niemieckiego – zawodowego

(spotkania według odrębnego harmonogramu)

U. Wollner

Doradztwo zawodowe – całożyciowe

(spotkania według odrębnego harmonogramu)

——————