Studniówka 2013!

Dodano: 17-03-2013

           Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, którego poprowadziła dyrekcja, a udział wzięli: grono pedagogiczne, uczniowie oraz zaproszeni goście. Następnie wszyscy zebrani udali się na poczęstunek. Kolejnym etapem wieczoru był program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy IV T, którego tematem przewodnim była retrospekcja wspólnie minionych czterech lat nauki. Po przedstawieniu głos zabrały, dyrektor szkoły pani – Elżbieta Świętoń oraz wychowawczyni klasy pani – profesor Katarzyna Flisikowska. Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa przy orkiestrze, która trwała do późnych godzin nocnych. Wszyscy wspólnie bawili się doskonale, czego dowodem są liczne zdjęcia wykonane przez fotografa Marcina Puzdrowskiego. Uczniowie, jak i nauczyciele uważają bal studniówkowy za udany i niezapomniany.