Zajęcia pozalekcyjne

Dodano: 05-10-2012

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNY 2012/2013

 

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Prowadzący

Liczba uczniów

Uwagi

Zajęcia przygotowujące uczniów klasy IV T do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe

 

Piątek

 

14.15-15.00

 

B. Kramp

 

20 (T)

———–

Sekcja piłki nożnej halowej chłopców

Wtorek

(drugi i czwarty w miesiącu)

18.30-20.00

T. Pytka

15 (5 T, 5 LO, 5 ZSZ)

———–

 

Sekcja piłki siatkowej

Wtorek

(pierwszy i trzeci w miesiącu)

 

15.00-16-30

 

M. Jancen

16 ( 5 LO, 5 ZSZ, 6 T)

———

Zajęcia przygotowujące do zewnętrznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie Technik Organizacji Usług Gastronomicznych

 

 

Sobota

 

 

9.00-13.00

 

 

K. Socha

 

 

9( IV T)

 

 

———–

Kółko z chemii

Czwartek

(pierwszy i trzeci w miesiącu)

15.05-15.50

J. Dunst

6 ( 2 LO, 2 ZSZ, 2 T)

———–

Kółko gastronomiczne

Sobota

(druga sobota w miesiącu)

 

8.00-12.00

 

A. Sędkowska

 

12 (8 T, 4 ZSZ)

 

————

Terapia pedagogiczna – korygowanie zaburzeń funkcji percepcyjnych

Wtorek

 

A.Wysocka

————

———–

Kółko muzyczne

Wtorek

(trzeci wtorek w miesiącu)

 

16.00-17.00

 

M. Lange

15 ( 10 LO, 5 T)

Plan znajduje się w dzienniku zajęć.

Zajęcia przygotowujące do zewnętrznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie Technik Hotelarstwa

 

 

Wtorek

 

 

15.05-15.50

 

 

K. Brylowska

20 ( T)

Plan znajduje się w dzienniku zajęć.

 

Kółko językowe

 J. niemiecki

Wtorek

(pierwszy i trzeci w miesiącu)

 

Piątek

15.05-15.50

 

 

8.00-8.45

 

K. Flisikowska

8 ( T)

————

Indywidualna pomoc edukacyjno-terapeutyczna

J. polski

 

 

Poniedziałek

 

 

8.00 – 8.45

 

 

J. Ducher

 

 

2 (T)

Plan znajduje się w dzienniku zajęć.

Indywidualna pomoc edukacyjno-terapeutyczna

J. angielski

 

 

Poniedziałek

(pierwszy i trzeci w miesiącu)

 

Wtorek

(drugi i czwarty w miesiącu)

 

 

8.00-8.45

 

 

 

K. Zaborowska

 

 

 

5 (3 T, 2 LO)

 

————

Indywidualna pomoc edukacyjno-terapeutyczna

J. polski

 

czwartek

 

8.00-8.45

 

M. Konkel

 

8 (ZSZ)

Plan znajduje się w dzienniku zajęć.

Indywidualna pomoc edukacyjno-terapeutyczna

 

Środa

 

11.35-12.20

J. Skrzypkowska

 

5 (ZSZ)

 

————

Indywidualna pomoc edukacyjno-terapeutyczna

 

Wtorek

 

15.05-15.50

 

M. Płotka

 

( 4 LO, 4 T)

 

———–

Przygotowanie do konkursu wiedzy o Pomorzu

Wtorek

(pierwszy i trzeci w miesiącu)

8.00-8.45

M. Kocur

4

————-

Spotkania w bibliotece

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8.00-8.45

8.00 – 9.30

8.00 – 8.45

8.00-9.30

11.30-12.15

 

 

H. Penkowska

 

 

7 ( 4 T, 1 LO, 2 ZSZ)

 

 

————

Kółko katechetyczne

 

Poniedziałek

 

15.05-15.50

 

M. Gawlik

12 ( 5 T, 5 LO, 2 ZSZ)

 

————

 

ZAJĘCIA FAKULTATYWNE DLA MATURZYSTÓW

Historia, WOS, EDB

Środa

 

Piątek

8.00-8.45

 

14.15-15.00

R. Zieliński

 

13(5 T, 5 LO,2ZSZ)

————

Geografia

Poniedziałek, środa

Po godz. 14.10

A.Jaworowska

10 (5T,5  LO)

————

Geografia

Wtorek

(drugi i czwarty w miesiącu)

8.00-8.45

M. Kocur

4

————

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Matematyka

Poniedziałek

(drugi i czwarty w miesiącu)

15.00-16.30

M. Dobke

29(T)

————

J. niemiecki

Poniedziałek (ostatni w miesiącu)

15.05-15.50

K. Flisikowska

1(ZSZ)

————

Zajęcia z technologii informacyjnej

 

Środa

 

15.00-16.00

 

R. Kąkol

10(5 T, 3 LO, 2 ZSZ)

Plan znajduje się w dzienniku zajęć.

J. angielski

Środa

13.15-14.10

K. Kowalewski

29(T)

————

Podstawy przedsiębiorczości

Poniedziałek

8.50-9.35

A. Leszkowska

8( ZSZ)

————

 

Matematyka

 

Poniedziałek

 

15.05-15.50

 

M. Płotka

15 (4 LO, 11 T)

 

————

J. niemiecki

Wtorek

(ostatni w miesiącu)

 

Czwartek

(od marca, pierwszy w miesiącu)

15.05-15.50

 

 

8.50-9.35

 

 

U. Tutkowska

20 (LO)

————

J. angielski

Czwartek

8.00-8.45

E. Piotrowska

5 (LO)

———–