Wręczenie nagród w konkursie profilaktycznym

Dodano: 23-05-2012

Wręczenie nagród w konkursie profilaktycznym

 

 

Dyplomy i upominki w szkolnym etapie powiatowego konkursu  profilaktycznego za wykonanie ciekawej prezentacji multimedialnej  na temat „Dym tytoniowy szkodzi również  osobom niepalącym” otrzymali uczniowie : Aurelia Markowska i Sandra Reszke z kl.II T , Arleta Mateja i Karol Kreft z I ZSZb. Prezentacja Aurelii Markowskiej jako najciekawsza brała udział w etapie  powiatowym konkursu.

Prace uczniów są  atrakcyjne dla odbiorcy i zostaną wykorzystane na zajęciach profilaktycznych przez pedagoga oraz wychowawców zespołu.

                                     

                           

                                                        organizacja i przygotowanie konkursu:

                                                                       Anita Leszkowska – pedagog