Nadanie im. Szkole Podstawowej w Borczu

Dodano: 15-05-2012

W dniu 15 maja 2012 uczennice klasy III Tab: Angelika Łukaszewska, Martyna Magulska, Malwina Pionke oraz Aleksandra Socha pod czujnym okiem pana Kazimierza Żołnowskiego właściciela firmy cateringowej przygotowywały oraz obsługiwały bankiet podczas uroczystości nadania imienia „Kawalerów Orderu Uśmiechu”  szkole podstawowej w Borczu.

Podczas uroczystości uczennice naszej szkoły miały przyjemność obsługiwać laureatów orderu uśmiechów między innymi Jolantę Kwaśniewską oraz Agatę Młynarską, jak również rzecznika praw dziecka, senatorów, posłów.

Podczas obsługi uczennice ZSP w Somoninie reprezentowały nie tylko swoje umiejętności, ale i naszą szkołę, a przede wszystkim wybrany przez nich kierunek kształcenia – technik hotelarstwa.  Obchody nadania imienia szkole to nie tylko uroczysty bankiet, ale także święto dzieci i grona pedagogicznego. Zebrani goście z podziwem spoglądali na uczennice prezentujące się w szkolnych strojach przygotowanych do obsługi gości. Chwalili także ich umiejętności i bezinteresowne zaangażowanie w uroczystość.