Studniówka 2012

Dodano: 01-03-2012

Jak co roku na sto dni przed maturą uczniowie klas IV Technikum zorganizowali Bal Studniówkowy, który odbył się 28 stycznia 2012 roku w restauracji „Złota Jesień” w Kartuzach.

Uroczystość rozpoczęła się punktualnie o godzinie 19.00. Prowadzący imprezę Magdalena Pacholczyk i Dariusz Kotłowski zaprosili wszystkich zebranych do odtańczenia staropolskiego poloneza. Tradycyjnie w pierwszej parze gościła pani dyrektor Elżbieta Świętoń wraz z Michałem Budych, w następnych – wicedyrektor Krystyna Herzberg z Szymonem Cierockim, wychowawcy klas, nauczyciele i uczniowie. Po zakończeniu poloneza zaproszono wszystkich gości do uroczystej kolacji.  Następnie odtańczono dyrektorskiego walca, po którym rozpoczęła się zabawa do białego rana.

Część artystyczną zapoczątkował pokaz iluzjonistyczny.  Koło godziny 22.00 uczniowie zaprezentowali skecz, ukazujący radę pedagogiczną jako odprawę wojskową. Zabawa była przednia. Parodia nauczycieli sprawiła uśmiech na ich twarzach.

Tańce i hulanki rozpoczęły się na dobre. Najwytrwalsi królowie parkietu bawili się do świtu, a wszystko w dobrym tonie i miłej atmosferze.