Targi Gastroexpo

Dodano: 17-02-2010

W czasie ferii dnia 17 lutego 2010r w ramach kółka regionalno-gastronomicznego z elementami aranżacji stołu wyjechaliśmy na Targi Gastroexpo w Gdańsku. Mogliśmy zobaczyć tam profesjonalne sprzęty gastronomiczne, wspaniałe wyroby cukiernicze oraz artykuły dekoracyjne hoteli. Najbardziej zachwycił nas pokaz barmański wykonany przez mistrzów Flair Academy, którzy wykonywali w sposób artystyczny drinki. Mogliśmy również posmakować specjały firm cukierniczych. Na sam koniec uczestniczyliśmy w szkoleniu dla kucharzy prowadzonym przez p. Krzysztofa Szulborskiego ze Stowarzyszenia Polskich Kucharzy i Cukierników Regionu Pomorskiego, poznając techniki kulinarne. Bardzo miło wspominamy spędzony czas na Międzynarodowych Targach Gdańskich i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy mogli tam się pojawić.