Mecz Mikołajkowy

Dodano: 08-12-2009

Dnia 3grudnia 2009r. odbył się Mikołajkowy mecz siatkówki pomiędzy nauczycielami a uczniami naszej szkoły.Młodzież repezentowały klasy I TAB, IZA, III TB, IV TA, zaś nauczycieli: Mariusz Kocur, Karol Kowalewski, Mateusz Jancen, Tomasz Pytka, Robert Zieliński oraz dwie Śnieżynki:).  
Walka była bardzo zawzięta i wyrównana.  Już w pierwszym secie uczniowie pokazali co potrafią.
Mecz zakończył się pamiątkowym zdjęciem i wygraną 3:2 w setach dla młodzieży!!!!! Brawo 🙂 Trudno, należy się tylko cieszyć, że uczniowie osiągnęli tak wysokie umiejętności techniczne, że byli lepsi od tzw. ciała pedagogicznego, ale tak naprawdę to gorący doping ze strony koleżanek i kolegów sprawił, iż uczniowie wygrali mecz;)a nauczyciele tym samym zrobili uczniom prezent mikołajkowy;)